Tesla
6.3

онлајн достапен
Онлајн
попуст

Tesla
6.3

Доаѓа со едноставен дизајн, добри функционалности, 5” FHD екран – заедно со достапната цена е одличен избор за било кој корисник.


Боја:

  • 5.0" FHD display,
  • 13MP камера,
  • Quad-core CPU, 3GB RAM
1.499 ден.
во Vip Spirit
Нарачај

Договор на определено време

Vip Neo
Vip Neo S /
Vip Neo
Vip Neo S /
Vip Neo
Vip Neo S /
Vip Neo
Vip Neo S 4.999 ден.
Vip Neo
Vip Neo S /
Vip Neo
Vip Neo S /
Vip Neo
Vip Neo M /
Vip Neo
Vip Neo M /
Vip Neo
Vip Neo M 1.999 ден.
Vip Neo
Vip Neo M /
Vip Neo
Vip Neo M /
Vip Neo
Vip Neo M /
Vip Neo
Vip Neo L /
Vip Neo
Vip Neo L /
Vip Neo
Vip Neo L 0 ден.
Vip Neo
Vip Neo L /
Vip Neo
Vip Neo L /
Vip Neo
Vip Neo L /
Vip Neo
Vip Neo XL /
Vip Neo
Vip Neo XL /
Vip Neo
Vip Neo XL /
Vip Neo
Vip Neo XL 0 ден.
Vip Neo
Vip Neo XL /
Vip Neo
Vip Neo XL /
Vip Neo
Vip Spirit /
Vip Neo
Vip Spirit /
Vip Neo
Vip Spirit 1.499 ден.
Vip Neo
Vip Spirit /
Vip Neo
Vip Spirit /
Vip Neo
Vip Spirit /
Vip Senior
Vip Senior /
Vip Senior
Vip Senior 5.999 ден.
Vip Senior
Vip Senior /
Vip Senior
Vip Senior /
Vip Senior
Vip Senior /
Vip Senior
Vip Senior /
Припејд
Припејд /
Само уред
Само уред 8.999 ден.
Основна цена 6.999 ден.

Технички карактеристики
Мрежа GSM/HSDPA/LTE
Пренос на податоци HSPA (3G); LTE
Поврзување Bluetooth, USB, WiFi,GPS, NFC
Тип на SIM Nano SIM
Пораки SMS, MMS, Email, Push Email
Екран IPS
Големина на екранот 5.0"
Резолуција на екранот 1280 x 720, 16M colors
Камера 13MP Back Camera + 5MP Front camera
Оперативен систем Android
CPU null
Фрекфенција на освежување null
Вид на дигитален телевизиски приемник null
Smart TV
Android TV
HDD null
Графичка картичка null
Порти null
Звук null
Меморија
Вградена меморија 32GB
RAM меморија 3GB
Мемориска картичка MicroSD
Мемориска картичка капацитет up to 64GB
Карактеристики на батеријата
Батерија тип Li-Ion
Батерија капацитет 2.400mAh
Физички карактеристики
Македонско мени Не
Телефонот работи само со Vip SIM картичка Не

Најнови телефони