Samsung
Galaxy S10

онлајн достапен

Samsung
Galaxy S10

Моќен мобилен телефон со 6.1” HD Infinity Display, одлични фунционалности и 8-јадрен процесор. Има тројна задна камера од 12МР+12МР+16МР која е перфектна за вашите фотографии. Доаѓа со најновата верзија на Android и можноста за безжично полнење на други Samsung уреди.


Боја:

  • 6.1" Quad HD+ Dynamic AMOLED Infinity-O Display
  • 12MP + 12 MP + 16MP задна камера
  • 8GB RAM
1.319 ден./месечна рата
во Vip Neo XL
31.499 ден.
во Vip Neo XL

Договор на определено време

Vip Neo - Vip Neo S
Vip Neo S /
Vip Neo - Vip Neo S
Vip Neo S /
Vip Neo - Vip Neo S
Vip Neo S /
Vip Neo - Vip Neo S
Vip Neo S 53.999 ден.
Vip Neo - Vip Neo M
Vip Neo M /
Vip Neo - Vip Neo M
Vip Neo M /
Vip Neo - Vip Neo M
Vip Neo M /
Vip Neo - Vip Neo M
Vip Neo M 50.999 ден.
Vip Neo - Vip Neo L
Vip Neo L /
Vip Neo - Vip Neo L
Vip Neo L /
Vip Neo - Vip Neo L
Vip Neo L 43.999 ден.
Vip Neo - Vip Neo L
Vip Neo L /
Vip Neo - Vip Neo XL
Vip Neo XL /
Vip Neo - Vip Neo XL
Vip Neo XL /
Vip Neo - Vip Neo XL
Vip Neo XL 31.499 ден.
Vip Neo - Vip Neo XL
Vip Neo XL 1.319 ден./месечна рата
Vip Neo - Vip Spirit
Vip Spirit /
Vip Neo - Vip Spirit
Vip Spirit /
Vip Neo - Vip Spirit
Vip Spirit 50.999 ден.
Vip Neo - Vip Spirit
Vip Spirit /
Vip Senior - Vip Senior
Vip Senior /
Vip Senior - Vip Senior
Vip Senior /
Vip Senior - Vip Senior
Vip Senior /
Vip Senior - Vip Senior
Vip Senior 54.999 ден.
Припејд
Припејд /
Само уред
Само уред 57.999 ден.
Основна цена 55.999 ден.

Технички карактеристики
Мрежа GSM/HSDPA/LTE
Пренос на податоци null
Поврзување Wi-Fi 802.11, Bluetooth® v 5.0, ANT+, USB type-C, NFC, Location
Тип на SIM Nano SIM
Пораки null
Екран 6.1" Quad HD+ Dynamic AMOLED Infinity-O Display (3040x1440) HDR10+ certified
Големина на екранот null
Резолуција на екранот null
Камера 12MP + 12 MP + 16MP задна камера + 10MP предна камера
Оперативен систем Android
CPU Octa-core
Фрекфенција на освежување null
Вид на дигитален телевизиски приемник null
Smart TV
Android TV
HDD null
Графичка картичка null
Порти null
Звук null
Меморија
Вградена меморија 128GB (помалку достапна за корисникот)
RAM меморија 8GB
Мемориска картичка MicroSD
Мемориска картичка капацитет up to 512GB
Карактеристики на батеријата
Батерија тип Li-Ion
Батерија капацитет 3400mAh
Физички карактеристики
Македонско мени Не
Телефонот работи само со Vip SIM картичка Не

Најнови телефони