Samsung
Galaxy J3 2017

онлајн недостапен

Samsung
Galaxy J3 2017

Со значително подобрени перформанси и мемориски капацитет до 256GB, Samsung нуди одличен мобилен телефон на неговите корисници. Задната 13МР камера како и предната 5МР камера се одлични за сите ваши фотографии.


Боја:

  • 5.0" HD екран на допир
  • 13MP + 5МР камера
  • Quad core процесор 1.4GHz
  • 2GB RAM
129 ден./месечна рата
во Vip Neo M

Договор на определено време

Vip Neo
Vip Neo S /
Vip Neo
Vip Neo S /
Vip Neo
Vip Neo S 339 ден./месечна рата
Vip Neo
Vip Neo S /
Vip Neo
Vip Neo S /
Vip Neo
Vip Neo S 7.999 ден.
Vip Neo
Vip Neo M /
Vip Neo
Vip Neo M /
Vip Neo
Vip Neo M 129 ден./месечна рата
Vip Neo
Vip Neo M /
Vip Neo
Vip Neo M /
Vip Neo
Vip Neo M 2.999 ден.
Vip Neo
Vip Neo L /
Vip Neo
Vip Neo L /
Vip Neo
Vip Neo L 0 ден.
Vip Neo
Vip Neo L /
Vip Neo
Vip Neo L /
Vip Neo
Vip Neo L /
Vip Neo
Vip Neo XL /
Vip Neo
Vip Neo XL 0 ден.
Vip Neo
Vip Neo XL /
Vip Neo
Vip Neo XL /
Vip Neo
Vip Neo XL /
Vip Neo
Vip Neo XL /
Vip Neo
Vip Spirit 2.999 ден.
Vip Neo
Vip Spirit /
Vip Neo
Vip Spirit /
Vip Neo
Vip Spirit /
Vip Neo
Vip Spirit 129 ден./месечна рата
Vip Neo
Vip Spirit /
Vip Senior
Vip Senior /
Vip Senior
Vip Senior /
Vip Senior
Vip Senior /
Vip Senior
Vip Senior 8.999 ден.
Vip Senior
Vip Senior /
Vip Senior
Vip Senior /
Припејд
Припејд /
Само уред
Само уред 11.999 ден.
Основна цена 9.999 ден.

Технички карактеристики
Мрежа GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 UMTS 850/900/1900/2100 MHz
Пренос на податоци UMTS (3G) ;4G (LTE)
Поврзување Bluetooth, USB, WiFi,GPS
Тип на SIM Nano SIM
Пораки SMS,MMS, Email, Push Mail
Екран HD LCD, 16M colors
Големина на екранот 5.0"
Резолуција на екранот 720 x 1280
Камера 13MP & 5MP, autofocus, flash
Оперативен систем Android
CPU null
Фрекфенција на освежување null
Вид на дигитален телевизиски приемник null
Smart TV
Android TV
HDD null
Графичка картичка null
Порти null
Звук null
Меморија
Вградена меморија 16GB (помалку достапна за корисникот)
RAM меморија 2GB
Мемориска картичка MicroSD
Мемориска картичка капацитет Up to 256GB
Карактеристики на батеријата
Батерија тип Li-Ion
Батерија капацитет 2400 mAh
Физички карактеристики
Македонско мени Не
Телефонот работи само со Vip SIM картичка Не

Најнови телефони