Honor
8s

онлајн достапен

Honor
8s

Honor 8s има модерен дизајн со IPS 5.71” екран. Доаѓа со солидни перформанси, 4-јадрен процесор и 13 МР задна камера и 5 МР предна камера. Има долготрајна 3020 mAh батерија и доаѓа со најновата верзија на Android.


Боја:

  • 5.71" IPS display,
  • 13MP задна камера + 5MP предна камера,
  • Quad-core CPU, 2GB RAM
129 ден./месечна рата
во Vip Neo M
Онлајн цена
2.999 ден.
999 ден.
во Vip Neo M

Договор на определено време

Vip Neo - Vip Neo S
Редовна цена 259 ден./месечна рата
Онлајн цена 0 ден./месечна рата
Vip Neo S 259 ден./месечна рата
Vip Neo - Vip Neo S
Редовна цена 5.999 ден.
Онлајн цена 3.999 ден.
Vip Neo S 5.999 ден.
Vip Neo - Vip Neo S
Редовна цена /
Онлајн цена /
Vip Neo S /
Vip Neo - Vip Neo S
Редовна цена /
Онлајн цена /
Vip Neo S /
Vip Neo - Vip Neo M
Редовна цена 129 ден./месечна рата
Онлајн цена 0 ден./месечна рата
Vip Neo M 129 ден./месечна рата
Vip Neo - Vip Neo M
Редовна цена /
Онлајн цена /
Vip Neo M /
Vip Neo - Vip Neo M
Редовна цена 2.999 ден.
Онлајн цена 999 ден.
Vip Neo M 2.999 ден.
Vip Neo - Vip Neo M
Редовна цена /
Онлајн цена /
Vip Neo M /
Vip Neo - Vip Neo L
Редовна цена 0 ден.
Онлајн цена 0 ден.
Vip Neo L 0 ден.
Vip Neo - Vip Neo L
Редовна цена /
Онлајн цена /
Vip Neo L /
Vip Neo - Vip Neo L
Редовна цена /
Онлајн цена /
Vip Neo L /
Vip Neo - Vip Neo L
Редовна цена /
Онлајн цена /
Vip Neo L /
Vip Neo - Vip Neo XL
Редовна цена 0 ден.
Онлајн цена 0 ден.
Vip Neo XL 0 ден.
Vip Neo - Vip Neo XL
Редовна цена /
Онлајн цена /
Vip Neo XL /
Vip Neo - Vip Neo XL
Редовна цена /
Онлајн цена /
Vip Neo XL /
Vip Neo - Vip Neo XL
Редовна цена /
Онлајн цена /
Vip Neo XL /
Vip Neo - Vip Spirit
Редовна цена /
Онлајн цена /
Vip Spirit /
Vip Neo - Vip Spirit
Редовна цена 129 ден./месечна рата
Онлајн цена 0 ден./месечна рата
Vip Spirit 129 ден./месечна рата
Vip Neo - Vip Spirit
Редовна цена 2.999 ден.
Онлајн цена 999 ден.
Vip Spirit 2.999 ден.
Vip Neo - Vip Spirit
Редовна цена /
Онлајн цена /
Vip Spirit /
Vip Senior - Vip Senior
Редовна цена /
Онлајн цена /
Vip Senior /
Vip Senior - Vip Senior
Редовна цена 6.999 ден.
Онлајн цена 4.999 ден.
Vip Senior 6.999 ден.
Vip Senior - Vip Senior
Редовна цена /
Онлајн цена /
Vip Senior /
Vip Senior - Vip Senior
Редовна цена /
Онлајн цена /
Vip Senior /
Припејд
Редовна цена /
Онлајн цена /
Припејд /
Само уред
Редовна цена 9.999 ден.
Онлајн цена 7.999 ден.
Само уред 9.999 ден.
Основна цена 7.999 ден.

Технички карактеристики
Мрежа GSM/HSDPA/LTE
Пренос на податоци null
Поврзување null
Тип на SIM Nano SIM
Пораки null
Екран 5.71" IPS display (1520 x 720), 16M colors
Големина на екранот null
Резолуција на екранот null
Камера 13MP задна камера + 5MP предна камера
Оперативен систем Android
CPU Quad-core (4×2.0 GHz)
Фрекфенција на освежување null
Вид на дигитален телевизиски приемник null
Smart TV
Android TV
HDD null
Графичка картичка null
Порти null
Звук null
Меморија
Вградена меморија 32GB (помалку достапна за корисникот)
RAM меморија 2GB
Мемориска картичка MicroSD
Мемориска картичка капацитет up to 512GB
Карактеристики на батеријата
Батерија тип Li-Ion
Батерија капацитет 3020 mAh
Физички карактеристики
Македонско мени Не
Телефонот работи само со Vip SIM картичка Не

Најнови телефони