Apple
iPhone 6S 64GB

онлајн недостапен

Apple
iPhone 6S 64GB


Боја:

  • 4.7",Retina HD screen, 16M colors
  • 12MP camera, 2GB RAM
  • Li-Ion 1715 mAh battery
589 ден./месечна рата
во Vip Neo L
13.999 ден.
во Vip Neo L

Договор на определено време

Vip Neo - Vip Neo S
Vip Neo S /
Vip Neo - Vip Neo S
Vip Neo S 1.009 ден./месечна рата
Vip Neo - Vip Neo S
Vip Neo S /
Vip Neo - Vip Neo S
Vip Neo S 23.999 ден.
Vip Neo - Vip Neo M
Vip Neo M 879 ден./месечна рата
Vip Neo - Vip Neo M
Vip Neo M /
Vip Neo - Vip Neo M
Vip Neo M 20.999 ден.
Vip Neo - Vip Neo M
Vip Neo M /
Vip Neo - Vip Neo L
Vip Neo L 13.999 ден.
Vip Neo - Vip Neo L
Vip Neo L 589 ден./месечна рата
Vip Neo - Vip Neo L
Vip Neo L /
Vip Neo - Vip Neo L
Vip Neo L /
Vip Neo - Vip Neo XL
Vip Neo XL /
Vip Neo - Vip Neo XL
Vip Neo XL 69 ден./месечна рата
Vip Neo - Vip Neo XL
Vip Neo XL 1.499 ден.
Vip Neo - Vip Neo XL
Vip Neo XL /
Vip Neo - Vip Spirit
Vip Spirit 879 ден./месечна рата
Vip Neo - Vip Spirit
Vip Spirit 20.999 ден.
Vip Neo - Vip Spirit
Vip Spirit /
Vip Neo - Vip Spirit
Vip Spirit /
Vip Senior - Vip Senior
Vip Senior /
Vip Senior - Vip Senior
Vip Senior /
Vip Senior - Vip Senior
Vip Senior 24.999 ден.
Vip Senior - Vip Senior
Vip Senior /
Припејд
Припејд /
Само уред
Само уред 27.999 ден.
Основна цена 25.999 ден.

Технички карактеристики
Мрежа null
Пренос на податоци null
Поврзување Bluetooth, USB, WiFi, NFC
Тип на SIM nanoSim
Пораки SMS, MMS, Email, Push Email
Екран Retina HD capacitive touchscreen, 16M colors
Големина на екранот 4.7"
Резолуција на екранот 1334 x 750 px.
Камера 12 MP
Оперативен систем iOS
CPU Dual-core 1.8 GHz
Фрекфенција на освежување null
Вид на дигитален телевизиски приемник null
Smart TV
Android TV
HDD null
Графичка картичка null
Порти null
Звук null
Меморија
Вградена меморија 64GB
RAM меморија 2GB
Мемориска картичка null
Мемориска картичка капацитет null
Карактеристики на батеријата
Батерија тип Li-Ion
Батерија капацитет 1715 mAh
Физички карактеристики
Македонско мени Не
Телефонот работи само со Vip SIM картичка Не

Најнови телефони