Samsung
Galaxy Note 9

онлајн достапен

Samsung
Galaxy Note 9

Samsung Galaxy Note 9 доаѓа со еден од најјаките 8-јадрени процесори на пазарот, заоблениот екран од 6.4”, моќната 12МР+12МР камера, меморискиот капацитет до 512МВ, како и S Пенкалото – опремен е да ги извршува сите ваши задачи побрзо, поефикасно и подобро од било кој друг уред.


Боја:

  • 6.4" Quad HD+ sAMOLED display
  • 12MP + 12MP задна + 8MP предна камера
  • Octa-core processor
  • 6GB RAM
1.529 ден./месечна рата
во Vip Neo XL
Нарачај

Договор на определено време

Vip Neo
Vip Neo S /
Vip Neo
Vip Neo S /
Vip Neo
Vip Neo S /
Vip Neo
Vip Neo S /
Vip Neo
Vip Neo S /
Vip Neo
Vip Neo S 58.999 ден.
Vip Neo
Vip Neo M /
Vip Neo
Vip Neo M /
Vip Neo
Vip Neo M /
Vip Neo
Vip Neo M 55.999 ден.
Vip Neo
Vip Neo M /
Vip Neo
Vip Neo M /
Vip Neo
Vip Neo L /
Vip Neo
Vip Neo L /
Vip Neo
Vip Neo L /
Vip Neo
Vip Neo L /
Vip Neo
Vip Neo L /
Vip Neo
Vip Neo L 48.999 ден.
Vip Neo
Vip Neo XL /
Vip Neo
Vip Neo XL /
Vip Neo
Vip Neo XL 36.499 ден.
Vip Neo
Vip Neo XL /
Vip Neo
Vip Neo XL 1.529 ден./месечна рата
Vip Neo
Vip Neo XL /
Vip Neo
Vip Spirit /
Vip Neo
Vip Spirit 55.999 ден.
Vip Neo
Vip Spirit /
Vip Neo
Vip Spirit /
Vip Neo
Vip Spirit /
Vip Neo
Vip Spirit /
Vip Senior
Vip Senior 59.999 ден.
Vip Senior
Vip Senior /
Vip Senior
Vip Senior /
Vip Senior
Vip Senior /
Vip Senior
Vip Senior /
Vip Senior
Vip Senior /
Припејд
Припејд /
Само уред
Само уред 62.999 ден.
Основна цена 60.999 ден.

Технички карактеристики
Мрежа GSM/HSDPA/LTE
Пренос на податоци HSPA (3G); LTE
Поврзување Bluetooth, USB, WiFi,GPS
Тип на SIM Nano SIM
Пораки SMS, MMS, Email, Push Email
Екран 6.4" Quad HD+ sAMOLED (2960 x 1440) 16M colors
Големина на екранот null
Резолуција на екранот null
Камера 12MP + 12MP задна камера + 8MP предна камера
Оперативен систем Android
CPU Octa-core
Фрекфенција на освежување null
Вид на дигитален телевизиски приемник null
Smart TV
Android TV
HDD null
Графичка картичка null
Порти null
Звук yes
Меморија
Вградена меморија 128GB (помалку достапна за корисникот)
RAM меморија 6GB
Мемориска картичка MicroSD
Мемориска картичка капацитет up to 512 GB
Карактеристики на батеријата
Батерија тип Li-Ion
Батерија капацитет 4000 mAh
Физички карактеристики
Македонско мени Не
Телефонот работи само со Vip SIM картичка Не

Најнови телефони