Samsung
Galaxy J3 2016

онлајн достапен

Samsung
Galaxy J3 2016

Samsung Galaxy J3 е мобилен телефон со едноставен интерфејс. Екранот од 5” и 8МР камера се направени за вашите селфи фотографии. Одличните перформанси и дизајнот го прават овој мобилен телефон супер избор за секого.


Боја:

  • 5" екран на допир
  • 4G, WiFi
  • 8MP
89 ден./месечна рата
во Vip Neo M
Нарачај

Договор на определено време

Vip Neo
Vip Neo S /
Vip Neo
Vip Neo S /
Vip Neo
Vip Neo S 5.999 ден.
Vip Neo
Vip Neo S 259 ден./месечна рата
Vip Neo
Vip Neo S /
Vip Neo
Vip Neo S /
Vip Neo
Vip Neo M /
Vip Neo
Vip Neo M /
Vip Neo
Vip Neo M /
Vip Neo
Vip Neo M /
Vip Neo
Vip Neo M 1.999 ден.
Vip Neo
Vip Neo M 89 ден./месечна рата
Vip Neo
Vip Neo L /
Vip Neo
Vip Neo L /
Vip Neo
Vip Neo L /
Vip Neo
Vip Neo L /
Vip Neo
Vip Neo L /
Vip Neo
Vip Neo L 0 ден.
Vip Neo
Vip Neo XL /
Vip Neo
Vip Neo XL /
Vip Neo
Vip Neo XL /
Vip Neo
Vip Neo XL /
Vip Neo
Vip Neo XL 0 ден.
Vip Neo
Vip Neo XL /
Vip Neo
Vip Spirit /
Vip Neo
Vip Spirit 1.999 ден.
Vip Neo
Vip Spirit /
Vip Neo
Vip Spirit /
Vip Neo
Vip Spirit /
Vip Neo
Vip Spirit /
Vip Senior
Vip Senior 6.999 ден.
Vip Senior
Vip Senior /
Vip Senior
Vip Senior /
Vip Senior
Vip Senior /
Vip Senior
Vip Senior /
Vip Senior
Vip Senior /
Припејд
Припејд /
Само уред
Само уред 9.999 ден.
Основна цена 7.999 ден.

Технички карактеристики
Мрежа GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 HSDPA 900 / 2100
Пренос на податоци 4G (LTE); UMTS (3G)
Поврзување Bluetooth, USB, WiFi, GPS
Тип на SIM null
Пораки SMS, MMS, Email, Push Email
Екран 5.0-inch HD(720x1280) Super AMOLED;16M colors
Големина на екранот null
Резолуција на екранот null
Камера 8 MP
Оперативен систем Android
CPU Quad-core 1.2 GHz
Фрекфенција на освежување null
Вид на дигитален телевизиски приемник null
Smart TV
Android TV
HDD null
Графичка картичка null
Порти null
Звук null
Меморија
Вградена меморија 8GB (помалку достапна за корисникот)
RAM меморија 1.5GB
Мемориска картичка microSD
Мемориска картичка капацитет up to 128GB
Карактеристики на батеријата
Батерија тип Li-Ion
Батерија капацитет 2600 mAh
Физички карактеристики
Македонско мени Не
Телефонот работи само со Vip SIM картичка Не

Најнови телефони