Motorola
One

онлајн достапен

Motorola
One

Доаѓа со екран од 5.9” со 16 милиони бои, добри функционалности и Android Oreo (8.1). Двојната предна камера од 13МР+2МР, солидни перформанси и долготрајната батерија го прават одличен избор за сите.


Боја:

  • 5.9" HD+ display,
  • 13MP+2MP rear + 8MP front camera,
  • Octa-core processor, 4GB RAM
239 ден./месечна рата
во Vip Neo M
Онлајн цена
5.499 ден.
2.499 ден.
во Vip Neo M

Договор на определено време

Vip Neo - Vip Neo S
Редовна цена /
Онлајн цена /
Vip Neo S /
Vip Neo - Vip Neo S
Редовна цена 419 ден./месечна рата
Онлајн цена 0 ден./месечна рата
Vip Neo S 419 ден./месечна рата
Vip Neo - Vip Neo S
Редовна цена 9.999 ден.
Онлајн цена 6.999 ден.
Vip Neo S 9.999 ден.
Vip Neo - Vip Neo S
Редовна цена /
Онлајн цена /
Vip Neo S /
Vip Neo - Vip Neo M
Редовна цена 5.499 ден.
Онлајн цена 2.499 ден.
Vip Neo M 5.499 ден.
Vip Neo - Vip Neo M
Редовна цена 239 ден./месечна рата
Онлајн цена 0 ден./месечна рата
Vip Neo M 239 ден./месечна рата
Vip Neo - Vip Neo M
Редовна цена /
Онлајн цена /
Vip Neo M /
Vip Neo - Vip Neo M
Редовна цена /
Онлајн цена /
Vip Neo M /
Vip Neo - Vip Neo L
Редовна цена /
Онлајн цена /
Vip Neo L /
Vip Neo - Vip Neo L
Редовна цена /
Онлајн цена /
Vip Neo L /
Vip Neo - Vip Neo L
Редовна цена 0 ден.
Онлајн цена 0 ден.
Vip Neo L 0 ден.
Vip Neo - Vip Neo L
Редовна цена /
Онлајн цена /
Vip Neo L /
Vip Neo - Vip Neo XL
Редовна цена 0 ден.
Онлајн цена 0 ден.
Vip Neo XL 0 ден.
Vip Neo - Vip Neo XL
Редовна цена /
Онлајн цена /
Vip Neo XL /
Vip Neo - Vip Neo XL
Редовна цена /
Онлајн цена /
Vip Neo XL /
Vip Neo - Vip Neo XL
Редовна цена /
Онлајн цена /
Vip Neo XL /
Vip Neo - Vip Spirit
Редовна цена 209 ден./месечна рата
Онлајн цена 0 ден./месечна рата
Vip Spirit 209 ден./месечна рата
Vip Neo - Vip Spirit
Редовна цена 4.999 ден.
Онлајн цена 1.999 ден.
Vip Spirit 4.999 ден.
Vip Neo - Vip Spirit
Редовна цена /
Онлајн цена /
Vip Spirit /
Vip Neo - Vip Spirit
Редовна цена /
Онлајн цена /
Vip Spirit /
Vip Senior - Vip Senior
Редовна цена /
Онлајн цена /
Vip Senior /
Vip Senior - Vip Senior
Редовна цена /
Онлајн цена /
Vip Senior /
Vip Senior - Vip Senior
Редовна цена /
Онлајн цена /
Vip Senior /
Vip Senior - Vip Senior
Редовна цена 10.999 ден.
Онлајн цена 7.999 ден.
Vip Senior 10.999 ден.
Припејд
Редовна цена /
Онлајн цена /
Припејд /
Само уред
Редовна цена 13.999 ден.
Онлајн цена 10.999 ден.
Само уред 13.999 ден.
Основна цена 11.999 ден.

Технички карактеристики
Мрежа GSM/HSDPA/LTE
Пренос на податоци HSPA (3G); LTE
Поврзување Bluetooth 5.0, USB, WiFi,GPS, NFC
Тип на SIM 13MP + 2MP rear + 8MP front camera
Пораки SMS, MMS, Email, Push Email
Екран HD+
Големина на екранот 5.9"
Резолуција на екранот 720 x 1520, 16M colors
Камера 13MP + 2MP rear + 8MP front camera
Оперативен систем Android
CPU Octa-core
Фрекфенција на освежување null
Вид на дигитален телевизиски приемник null
Smart TV
Android TV
HDD null
Графичка картичка null
Порти null
Звук null
Меморија
Вградена меморија 64GB
RAM меморија 4GB
Мемориска картичка MicroSD
Мемориска картичка капацитет up to 256 GB
Карактеристики на батеријата
Батерија тип Li-Ion
Батерија капацитет 3000 mAh
Физички карактеристики
Македонско мени Не
Телефонот работи само со Vip SIM картичка Не

Најнови телефони