Lenovo
K6

онлајн недостапен

Lenovo
K6

Моќните перформанси, долготрајната батерија и меморискиот капацитет до 256GB го прават одличен избор за извршување на било која задача. Задната 13МР камера и екранот од 5” се совршени за вашите фотографии.


Боја:

  • Попустот ќе биде дополнително пресметан на цената во тарифа при плаќањето.
  • Подарок smartband
  • 5.0” Full HD display
  • 13MP & 8MP, Auto Focus
  • 16GB
2.999 ден.
во Vip Neo M

Договор на определено време

Vip Neo
Vip Neo S /
Vip Neo
Vip Neo S 259 ден./месечна рата
Vip Neo
Vip Neo S /
Vip Neo
Vip Neo S /
Vip Neo
Vip Neo S 5.999 ден.
Vip Neo
Vip Neo S /
Vip Neo
Vip Neo M /
Vip Neo
Vip Neo M 2.999 ден.
Vip Neo
Vip Neo M 129 ден./месечна рата
Vip Neo
Vip Neo M /
Vip Neo
Vip Neo M /
Vip Neo
Vip Neo M /
Vip Neo
Vip Neo L /
Vip Neo
Vip Neo L /
Vip Neo
Vip Neo L 0 ден.
Vip Neo
Vip Neo L /
Vip Neo
Vip Neo L /
Vip Neo
Vip Neo L /
Vip Neo
Vip Neo XL /
Vip Neo
Vip Neo XL /
Vip Neo
Vip Neo XL 0 ден.
Vip Neo
Vip Neo XL /
Vip Neo
Vip Neo XL /
Vip Neo
Vip Neo XL /
Vip Neo
Vip Spirit /
Vip Neo
Vip Spirit /
Vip Neo
Vip Spirit /
Vip Neo
Vip Spirit /
Vip Neo
Vip Spirit 999 ден.
Vip Neo
Vip Spirit /
Vip Senior
Vip Senior /
Vip Senior
Vip Senior /
Vip Senior
Vip Senior /
Vip Senior
Vip Senior /
Vip Senior
Vip Senior /
Vip Senior
Vip Senior 6.999 ден.
Припејд
Припејд /
Само уред
Само уред 9.999 ден.
Основна цена 7.999 ден.

Износот на попустот не може да биде повисок од цената на телефонот дефинирана со тарифниот модел.

Технички карактеристики
Мрежа GSM / HSPA / LTE
Пренос на податоци UMTS (3G) ;4G (LTE)
Поврзување Bluetooth, USB, WiFi
Тип на SIM Nano SIM
Пораки SMS(threaded view), MMS, Email, Push Mail, IM
Екран Full HD display,16M colors
Големина на екранот 5.0”
Резолуција на екранот 1920 x 1080
Камера 13MP & 8MP, Auto Focus
Оперативен систем Android
CPU Octa Core processor 1.4 GHz Qualcomm Snapdragon
Фрекфенција на освежување null
Вид на дигитален телевизиски приемник null
Smart TV
Android TV
HDD null
Графичка картичка null
Порти null
Звук null
Меморија
Вградена меморија 16GB (помалку достапна за корисникот)
RAM меморија 2GB
Мемориска картичка microSD
Мемориска картичка капацитет Up to 256GB
Карактеристики на батеријата
Батерија тип Li-Poly
Батерија капацитет 3000 mAh
Физички карактеристики
Македонско мени Не
Телефонот работи само со Vip SIM картичка Не

Најнови телефони