LG
Q6

онлајн достапен
Онлајн
попуст

LG
Q6

Мобилен телефон со одличен дизајн и екран од 5.5” направен за сечија дланка. Доаѓа со камера од 13МР и фантастични функционалности совршени за вас.


Боја:

  • Попустот ќе биде дополнително пресметан на цената во тарифа при плаќањето.
  • 5.5"Full HD screen
  • 13MP+5MP camera
  • CPU Octa-Core 1.4GHz, 3GB RAM
8.999 ден.
во Vip Neo M
Нарачај

Договор на определено време

Vip Neo
Vip Neo S /
Vip Neo
Vip Neo S /
Vip Neo
Vip Neo S /
Vip Neo
Vip Neo S /
Vip Neo
Vip Neo S /
Vip Neo
Vip Neo S 11.999 ден.
Vip Neo
Vip Neo M /
Vip Neo
Vip Neo M /
Vip Neo
Vip Neo M /
Vip Neo
Vip Neo M /
Vip Neo
Vip Neo M 8.999 ден.
Vip Neo
Vip Neo M /
Vip Neo
Vip Neo L /
Vip Neo
Vip Neo L /
Vip Neo
Vip Neo L 1.999 ден.
Vip Neo
Vip Neo L /
Vip Neo
Vip Neo L /
Vip Neo
Vip Neo L /
Vip Neo
Vip Neo XL /
Vip Neo
Vip Neo XL /
Vip Neo
Vip Neo XL 0 ден.
Vip Neo
Vip Neo XL /
Vip Neo
Vip Neo XL /
Vip Neo
Vip Neo XL /
Vip Neo
Vip Spirit /
Vip Neo
Vip Spirit /
Vip Neo
Vip Spirit /
Vip Neo
Vip Spirit /
Vip Neo
Vip Spirit 6.999 ден.
Vip Neo
Vip Spirit /
Vip Senior
Vip Senior /
Vip Senior
Vip Senior /
Vip Senior
Vip Senior /
Vip Senior
Vip Senior /
Vip Senior
Vip Senior 12.999 ден.
Vip Senior
Vip Senior /
Цена за посебни понуди - еднократно 13.999 ден.
Припејд /
Само уред 15.999 ден.

Износот на попустот не може да биде повисок од цената на телефонот дефинирана со тарифниот модел.

Технички карактеристики
Мрежа GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 HSDPA 900 / 2100
Пренос на податоци UMTS (3G); LTE
Поврзување Bluetooth, USB, WiFi,GPS,NFC
Тип на SIM Nano SIM
Пораки SMS, MMS, Email, Push Email
Екран FHD display, 16M colors
Големина на екранот 5.5"
Резолуција на екранот 2160 x 1080
Камера 13MP & 5MP autofocus, flash
Оперативен систем Android
CPU null
Фрекфенција на освежување null
Вид на дигитален телевизиски приемник null
Smart TV
Android TV
HDD null
Графичка картичка null
Порти null
Звук null
Меморија
Вградена меморија 32GB (помалку достапна за корисникот)
RAM меморија 3 GB
Мемориска картичка MicroSD
Мемориска картичка капацитет up to 256GB
Карактеристики на батеријата
Батерија тип Li-Po
Батерија капацитет 3000 mAh
Физички карактеристики
Македонско мени Не
Телефонот работи само со Vip SIM картичка Не

Најнови телефони