LG
G4 Leather

онлајн недостапен

LG
G4 Leather

LG G4 Leather е мобилен телефон со екран голем како за фаблет, но во димензии за телефон. Има извонредна 16MP камера, одличен екран со color-rich display и завиден список на карактеристики.


Боја:

  • 5.5" екран на допир
  • 16 MP
  • Hexa core processor
15.999 ден.
во Vip Neo M

Договор на определено време

Vip Neo
Vip Neo S 18.999 ден.
Vip Neo
Vip Neo S /
Vip Neo
Vip Neo S /
Vip Neo
Vip Neo S /
Vip Neo
Vip Neo S /
Vip Neo
Vip Neo S /
Vip Neo
Vip Neo M /
Vip Neo
Vip Neo M 15.999 ден.
Vip Neo
Vip Neo M /
Vip Neo
Vip Neo M 669 ден./месечна рата
Vip Neo
Vip Neo M /
Vip Neo
Vip Neo M /
Vip Neo
Vip Neo L 379 ден./месечна рата
Vip Neo
Vip Neo L 8.999 ден.
Vip Neo
Vip Neo L /
Vip Neo
Vip Neo L /
Vip Neo
Vip Neo L /
Vip Neo
Vip Neo L /
Vip Neo
Vip Neo XL /
Vip Neo
Vip Neo XL /
Vip Neo
Vip Neo XL /
Vip Neo
Vip Neo XL /
Vip Neo
Vip Neo XL /
Vip Neo
Vip Neo XL 0 ден.
Vip Neo
Vip Spirit /
Vip Neo
Vip Spirit 669 ден./месечна рата
Vip Neo
Vip Spirit /
Vip Neo
Vip Spirit /
Vip Neo
Vip Spirit 15.999 ден.
Vip Neo
Vip Spirit /
Vip Senior
Vip Senior /
Vip Senior
Vip Senior /
Vip Senior
Vip Senior 19.999 ден.
Vip Senior
Vip Senior /
Vip Senior
Vip Senior /
Vip Senior
Vip Senior /
Припејд
Припејд /
Само уред
Само уред 33.999 ден.
Основна цена 20.999 ден.

-

Технички карактеристики
Мрежа GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 HSDPA 900 / 2100
Пренос на податоци UMTS (3G); LTE (4G)
Поврзување Bluetooth, USB, WiFi
Тип на SIM Micro SIM
Пораки SMS, MMS, Email, Push Email
Екран 5.5 inches, 1440 x 2560 pixels, IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors
Големина на екранот null
Резолуција на екранот null
Камера 16 MP
Оперативен систем Android
CPU Dual-core 1.82 GHz & quad-core 1.44 GHz
Фрекфенција на освежување null
Вид на дигитален телевизиски приемник null
Smart TV
Android TV
HDD null
Графичка картичка null
Порти null
Звук null
Меморија
Вградена меморија 32GB (помалку достапна за корисникот)
RAM меморија 3GB
Мемориска картичка MicroSD
Мемориска картичка капацитет up to 64GB
Карактеристики на батеријата
Батерија тип Li-Ion
Батерија капацитет 3000 mAh
Физички карактеристики
Македонско мени Не
Телефонот работи само со Vip SIM картичка Да

Најнови телефони