Honor
8A

онлајн недостапен

Honor
8A

Доаѓа со модерен дизајн, 6.09” HD+ екран и 8-јадрен процесор. Има главна камера од 13МР и предна камера од 8МР. Одличните фунционалности и долготрајната батерија го прават одличен избор за секој корисник.


Боја:

  • 6.09" HD+ display,
  • 13MP rear + 8MP front camera,
  • Octa-core processor, 3GB RAM
Онлајн цена
3.999 ден.
999 ден.
во Vip Neo M

Договор на определено време

Vip Neo - Vip Neo S
Редовна цена /
Онлајн цена /
Vip Neo S /
Vip Neo - Vip Neo S
Редовна цена 339 ден./месечна рата
Онлајн цена 0 ден./месечна рата
Vip Neo S 339 ден./месечна рата
Vip Neo - Vip Neo S
Редовна цена /
Онлајн цена /
Vip Neo S /
Vip Neo - Vip Neo S
Редовна цена 7.999 ден.
Онлајн цена 4.999 ден.
Vip Neo S 7.999 ден.
Vip Neo - Vip Neo M
Редовна цена 169 ден./месечна рата
Онлајн цена 0 ден./месечна рата
Vip Neo M 169 ден./месечна рата
Vip Neo - Vip Neo M
Редовна цена /
Онлајн цена /
Vip Neo M /
Vip Neo - Vip Neo M
Редовна цена /
Онлајн цена /
Vip Neo M /
Vip Neo - Vip Neo M
Редовна цена 3.999 ден.
Онлајн цена 999 ден.
Vip Neo M 3.999 ден.
Vip Neo - Vip Neo L
Редовна цена 0 ден.
Онлајн цена 0 ден.
Vip Neo L 0 ден.
Vip Neo - Vip Neo L
Редовна цена /
Онлајн цена /
Vip Neo L /
Vip Neo - Vip Neo L
Редовна цена /
Онлајн цена /
Vip Neo L /
Vip Neo - Vip Neo L
Редовна цена /
Онлајн цена /
Vip Neo L /
Vip Neo - Vip Neo XL
Редовна цена /
Онлајн цена /
Vip Neo XL /
Vip Neo - Vip Neo XL
Редовна цена /
Онлајн цена /
Vip Neo XL /
Vip Neo - Vip Neo XL
Редовна цена /
Онлајн цена /
Vip Neo XL /
Vip Neo - Vip Neo XL
Редовна цена 0 ден.
Онлајн цена 0 ден.
Vip Neo XL 0 ден.
Vip Neo - Vip Spirit
Редовна цена 129 ден./месечна рата
Онлајн цена 0 ден./месечна рата
Vip Spirit 129 ден./месечна рата
Vip Neo - Vip Spirit
Редовна цена /
Онлајн цена /
Vip Spirit /
Vip Neo - Vip Spirit
Редовна цена 2.999 ден.
Онлајн цена 0 ден.
Vip Spirit 2.999 ден.
Vip Neo - Vip Spirit
Редовна цена /
Онлајн цена /
Vip Spirit /
Vip Senior - Vip Senior
Редовна цена /
Онлајн цена /
Vip Senior /
Vip Senior - Vip Senior
Редовна цена /
Онлајн цена /
Vip Senior /
Vip Senior - Vip Senior
Редовна цена 8.999 ден.
Онлајн цена 5.999 ден.
Vip Senior 8.999 ден.
Vip Senior - Vip Senior
Редовна цена /
Онлајн цена /
Vip Senior /
Припејд
Редовна цена /
Онлајн цена /
Припејд /
Само уред
Редовна цена 11.999 ден.
Онлајн цена 8.999 ден.
Само уред 11.999 ден.
Основна цена 9.999 ден.

Технички карактеристики
Мрежа GSM/HSDPA/LTE
Пренос на податоци null
Поврзување Wi-Fi 802.11 b/g/n, 2.4GHz, Bluetooth BT4.2, USB 2.0
Тип на SIM Nano SIM
Пораки null
Екран HD+ display
Големина на екранот 6.09"
Резолуција на екранот 1560 x 720px, 16M colors
Камера 13MP rear + 8MP front camera
Оперативен систем Android
CPU Octa-core (4x2.3 GHz + 4x1.8 GHz)
Фрекфенција на освежување null
Вид на дигитален телевизиски приемник null
Smart TV
Android TV
HDD null
Графичка картичка null
Порти null
Звук null
Меморија
Вградена меморија 32GB
RAM меморија 3GB
Мемориска картичка null
Мемориска картичка капацитет null
Карактеристики на батеријата
Батерија тип Li-Ion
Батерија капацитет 3020mAh
Физички карактеристики
Македонско мени Не
Телефонот работи само со Vip SIM картичка Не

Најнови телефони