CAT
S41

CAT
S41

достапно на рати

  • 5.0"Full HD екран на допир
  • 13MP+8MP камера
  • Octa core процесор 2.3GHz
  • 3GB RAM, IP68 certified
3.499 ден.
во Vip Mobile XXL
Нарачај
Договор на определено време
Vip Mobile S /
Vip Mobile S /
Vip Mobile S /
Vip Mobile S /
Vip Mobile S 24.999 ден.
Vip Mobile S /
Vip Mobile M /
Vip Mobile M /
Vip Mobile M /
Vip Mobile M /
Vip Mobile M 1.029 ден./месечна рата
Vip Mobile M 24.499 ден.
Vip Mobile L /
Vip Mobile L /
Vip Mobile L 22.499 ден.
Vip Mobile L /
Vip Mobile L 939 ден./месечна рата
Vip Mobile L /
Vip Mobile L+ /
Vip Mobile L+ 18.999 ден.
Vip Mobile L+ 799 ден./месечна рата
Vip Mobile L+ /
Vip Mobile L+ /
Vip Mobile L+ /
Vip Mobile XL /
Vip Mobile XL 15.999 ден.
Vip Mobile XL /
Vip Mobile XL 669 ден./месечна рата
Vip Mobile XL /
Vip Mobile XL /
Vip Mobile XXL /
Vip Mobile XXL /
Vip Mobile XXL 149 ден./месечна рата
Vip Mobile XXL /
Vip Mobile XXL /
Vip Mobile XXL 3.499 ден.
Vip Family Hype /
Vip Family Hype /
Vip Family Hype 24.999 ден.
Vip Family Hype /
Vip Family Hype /
Vip Family Hype /
Vip Family Hero /
Vip Family Hero /
Vip Family Hero 22.999 ден.
Vip Family Hero /
Vip Family Hero /
Vip Family Hero 959 ден./месечна рата
Vip Family Hero+ /
Vip Family Hero+ 17.999 ден.
Vip Family Hero+ /
Vip Family Hero+ /
Vip Family Hero+ 939 ден./месечна рата
Vip Family Hero+ /
Vip Family Senior 26.999 ден.
Vip Family Senior /
Vip Family Senior /
Vip Family Senior /
Vip Family Senior /
Vip Family Senior /
Цена за посебни понуди - еднократно 27.999 ден.
Припејд /
Само уред 29.999 ден.

Технички карактеристики
Мрежа GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 HSDPA 900 / 2100
Пренос на податоци UMTS (3G) ;4G (LTE)
Поврзување Bluetooth, USB, WiFi,GPS,NFC
Тип на SIM Nano SIM
Пораки SMS(threaded view), MMS, Email, Push Email, IM
Екран Super Bright Full HD IPS display ,16M colors
Големина на екранот 5.0"
Резолуција на екранот 1920 x 1080 pixels
Камера 13MP & 8MP, блиц, автофокус
Оперативен систем Android
CPU Octa-core processor 2.3GHz
Фрекфенција на освежување null
Вид на дигитален телевизиски приемник null
Smart TV
Android TV
HDD null
Графичка картичка null
Порти null
Звук null
Меморија
Вградена меморија 32GB (помалку достапна за корисникот)
RAM меморија 3GB
Мемориска картичка MicroSD
Мемориска картичка капацитет up to 200GB
Карактеристики на батеријата
Батерија тип Non-removable Li-Ion
Батерија капацитет 5000mAh
Физички карактеристики
Македонско мени Не
Телефонот работи само со Vip SIM картичка Не

Најнови телефони