Во месецот на љубовта, одберете го вистинскиот подарок.

Искористете ја можноста да нарачате онлајн нов смартфон по супер цена и добијте попуст од 1.500 денари:


Huawei Y6 2018
2.999 ден.
со Vip Neo M

Нарачај


Honor 9 lite
2.999 ден.
со Vip Spirit

Нарачај

За повеќе информации јавете се на 077 1234.