Журкај се, фотографирај, споделувај со нов смарт-телефон на твојата матура.

Нарачај го одличниот Honor 8A онлајн и добиј супер матурски попуст од 3.000 ден. Дополнително, Honor ти подарува и специјален подарок – ранец Salewa Chip 22.

Нарачај

Понудата со подарок ранец е достапна во промотивен период, за склучени и за обновени договори, само со онлајн нарачка na Honor 8A на 24 месеци. Побрзајте, количините се ограничени.

За дополнителен избор на телефони со попуст, провери ја целата онлајн понуда тука.

За повеќе информации јави се во Контакт центар на 077 1234.